Vánoce 2018... PF2019

Přejeme Šťastné a Veselé... A také hlavně.... klidné prožití svátků Vánočních v kruhu těch nejbližších osob... A pokud možno bez výpadků spojení :-) A také bohatého Ježíška :-) Nám Vánoční dárek Ježíšek přivezl už dne 21.12.2018, fungl nový bezdrátový spoj Racom RAy3 v hodnotě 102729Kč. (Viz. zde:) , škoda, že to nebylo darem, ale musel být předem zaplacen, ale co už :-) Jde o žhavou novinku o které se už rok všude jen mluvilo, ale teprve až teď se fikce stala skutečností... A máme tu čest být mezi prvníma, kterým byl dodán v první vlně dodávek nulté série. Technologické navýšení oproti RAy2, který doposud využíváme je jasně vysvětleno zde:

Spoj bude nasazen pro dodávku konektivity na vysílač Mutěnice 4. Zároveň zde proběhne velká modernizace... Výměna všech antén, nový rack rozvaděč, nová silnější verze záložního napájení a všeho. O realizaci Vás zde budeme podrobně informovat tak jako vždy. 

Vánoce 2018 pro uživatele IPTV:
A také zde máme dárek pro všechny uživatele IPTV, kteří využívají základní nabídku. Po celý 3. a 4. týden v měsíci Prosinci mají automaticky zdarma v seznamu kanálů také tyto ''prémiové'':

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve