Pokrytí nové oblasti směrem na sever

Připravujeme pokrytí zcela nové oblasti směrem na sever, dle předběžných propočtů bude připravovaný nový vysílací bod schopen pokrýt více než jednu obec, kde doposud pokrytí naše síť nemá.  Již více než rok jsme tímto směrem z páteřního vysílacího bodu ve vzdálenosti více než 10km viděli několik střech rodinných domů mezi kopci ve složitém terénu, ale ani po usilovném zjišťování se nám stále nedařilo zjistit, kde se tyto domy nacházejí. Souhrou náhod nás v minulém měsíci bez jákékoliv reklamy kontaktovalo několik potencionálních zájemců z této oblasti. Po detailním prověřování se nám tyto střechy podařilo lokalizovat a domluvit umístění budoucího vysílacího bodu. V horizontu cca 10dní proběhne konečné prověření a pořízení detailních fotografií na daném bodě. Pěvně věříme, že se tato akce uskuteční a pokrytí naši sítě se dostane do zcela nové oblasti. Po detailním měření a pořízení fotografií Vás zde budeme ihned informovat.  O jakou oblast se jedná si zatím necháme pro sebe aby se to nezakřiklo ;-) 

Update: 12.3.2016 proběhlo detailní prověření možné realizace. Vše se tváří 100%, budou pokryty z 90% dvě nové obce.  Pokud vše půjde dle plánu vše by mohlo být hotovo do 10dní.   O dalším postupu Vás zde budeme informovat.

V horizontu cca 14 dní proběhne finální instalace stožárového systému, která bude náročná z důvodu instalace předimenzovaného stožáru s velkým průměrem s dlouhou délkou a nepříznivou situací v místě instalace, kde je problém s kvalitním statickým ukotvením z důvodu nevhodného stavebního provedení zdí do kterých bude ukotven.  Co víme, ale už teď...  Tak zde budeme testovat zcela nové typy vysílacích antén, které nikde v okrese nenaleznete (nebo o tom aspoň nevíme, že by někdo měl nasazeno).  Budou nainstalovány tři typy nejnovějších sektorových antén různých výrobců, dvě vyrobeny zcela na míru našich požadavků.  A jsme zvědavý jak ''ostré'' testy dopadnou :-)

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve