Podomní prodej opět zaútočil... Bacha.. Čejkovice/Mutěnice 14.1.-18.1.2019

Po měsíci a půl, kdy byla v blogu vydána aktuální zpráva Podomního prodeje v Čejkovicích, kdy volalo x vyděšených klientů se tato situace stala opět a podle stejného scénáře.  Tentokrát máme více konkrétních informací.

Čejkovice a jejich obyvatele jsou na veřejných sítích docela ''neaktivní'' a nic se online veřejně neřeší. V Mutěnicích je situace opačná vše se řeší online ihned až moc rychle a obyvatele ihned reagují. Tato nezákonná akce zde neměla dlouhého trvaní po online vzkazu na veřejném profilu obce od zastupitele.

Jedná se o profesionálně proškolený tým podomních prodejců celonárodního operátora, který brázdí celou ČR obec po obci, kdy jejich cílem je podepsat co nejvíce smluv a z každé mají provizi, nikdy více je klient už neuvidí a kontakt na ně nedostane... Až zjistí, že podepsal smlouvu nevýhodnou už ji vypovědět nemůže, výpovědní lhůta je většinou 24měsíců. Ihned na místě s klientem podepíší smlouvu a mají připraven předvyplněný formulář výpovědi stávajícího připojení, kde jen doplní údaje klienta a často argumentují, že pokud se to ihned na místě nevyplní tak tato ''jediněčná šance již nebude''. Za klienta jeho jménem sami vyplní výpověď a sami na poště odešlou stávajícímu poskytovateli. 

1. Aby na člověka zapůsobili první slova jsou typu, že přicházejí s povolením starosty a dělají průzkum (V 99% čistá lež a záminka aby u lidí měli ihned důvěru a nebyli podezíráni z podomního prodeje, který je skoro všude zakázán kvůli těmto šmějdům, kteří mají za cíl jen lidi zlákat).
2. Snaží se od lidí získat info jaký internet doposud mají, až se jim tato informace dostane ihned začnou pomlouvat, jak všichni v okolí s tím nejsou spokojení a hned jim podepsali přechod (Lež č.2).
3. Nechají si od klienta předložit smlouvu internetu, která je někdy i třeba 4,5,6let stará a ihned poukazují jaká je na smlouvě malá rychlost a jakou oni dají větší... To že 99% poskytovatelů pravidelně navyšuje rychlosti i několikrát ročně a ceny zůstavají stále stejné to neřeknou a neznalý člověk ihned uvěří těmto jejich lžím.
4. Člověk je spokojen a nechce nic měnit.. Tak zde mají další nástroj ''nekalé propagandy jak klienta získat''.. Nechají si sdělit heslo na wifi a záměrně rychlost měří až venku před domem, nebo v místě, kde vidí, že je signál z wifi routeru uplně mizivý aby u klienta udělali dojem jak to jede špatně....

Vše je jenom cíleno na lidi neznalé a předkládání lživých argumentů s cílem podepsat jejich smlouvu a klienty přesvědčit...   Mrzí nás to co se děje...   Nás se to sice nijak nedotklo, výpověď nám dorazila pouze od dvou klientů z této nezákonné akce, která se zde udála. Z toho jeden klient byl co dluží více něž 4000kč za měsíční paušál tak si asi myslí, že tímto se tento dluh smaže... Ale mrzí nás to, když vše dělame na 100%, legálně, na nic si nehrajeme a pak příjde někdo kdo začne provádět tyto praktiky a nic proti tomu nemůžeme dělat... A ani nechceme je to pod naši úroveň...

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve