Novinky v internetové televizi IPTV 4+5/2019 + SW upgrade všech prvků celé sítě

U služby IPTV se nově událo:

1.3.2019 V rámci zkvalitňování služby IPTV byly upraveny datové toky a přidány nové profily. Změna byla provedena na 20 nejsledovanějších kanálech a další se budou postupně přidávat dále.

Tabulka konkrétních detailů úprav je zde:


20.4.2019 Byl přidán nový jarní relaxační kanál - Čapí hnízdo, který online streamuje obraz webkamery z hnízda čápů.


1.4.2019-30.4.2019 Postupný SW upgrade všech síťových prvků v síti.

V tomto období postupně provádíme vzdálený upgrade Software+Firmware všech prvků v síti. (Všechny klientské antény + Vysílací antény a switche na vysílacích bodech). Při každém upgrade klient pocítí výpadek služby na cca 2x 45 sekund, pro co nejmenší dopad na koncové uživatele tyto akce vždy provádíme v nočních hodinách 22:00-02:00. Pokud Vás tento výpadek postihl v nečekané situaci omlouváme se, ale z důvodu stále sílících sofistikovaných síťových útoků z internetu je to důležitá věc, která se musí udělat co nejdříve a pokud se nejedná o garantovanou firemní linku tak tuto akci dopředu neavizujeme. Děkujeme za pochopení.

27.4.2019: A co se bude dít dále?
Čeká nás toho hodně.. Momentálně máme zakoupeno pár profi spojů Racom RAy3 24Ghz (1Gbit). A postupně je budeme nasazovat. O každé instalaci zde budeme ihned informovat.

7.5.2019: Plánovaný výpadek celé sítě
Někdy v rozmezí času 1:00-5:00 nastane výpadek všech poskytovaných služeb na cca 30min. Tento výpadek nijak neovlivníme... Je předem avizován od dodavatele konektivity do sítě internet. Proběhne upgrade páteřních prvků celorepublikové optické sítě.

11.5.2019: Seznam TV kanálů IPTV aktualizován
Na stránce IPTV byly aktualizovány po delší době všechny seznamy TV kanálů dané služby dle aktuální nabídky k tomuto datu. Byly také jemně upraveny ceny jednotlivých balíčků, dle aktuálního ceníku od dodavatele této služby. Pro stávající klienty, kteří si měsíčně nějaký příplatkový balíček platí společně s paušálem za internet v jedné platbě se nic nemění pokud se neozveme s návrhem změny.

18.5.2019: Instalace nových směrových antén
Proběhla instalace nových úzcesměrových antén. V Čejkovicích zlepšení kvality pocítí klienti z ulice U Tůfarky. Ve Starém Poddvorově bytový dům č.352 ve kterém se tímto krokem mění tarify všech klientů na (Bytové domy).  

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve