Newsletter 8/2016

1. 12.8.2016 Proběhla modernizace vysílače Mutěnice 2. Na stávající vysílací sektorové antény byly nainstalovány speciální nerezové stínící plechy od Slovenského výrobce CSAT pro ochranu od okolního rušení a zlepšení parametrů + byla přidána další anténa pro klienty z jižního směru. (Když si prohlédnete jakýkoliv jiný konkurenční vysílač v Mutěnicích nikde tyto prvky nezahlédnete... pouze u nás)... Dále byl zcela vyměněn vnitřní rozvaděč za typ Rack a proběhl upgrade záložního napájení na 3x větší kapacitu. + Byl nainstalován nový páteřní spoj na který bude datový tok přesměrován po instalaci druhé antény na hlavním vysílači (do cca 20dní).  

2. 16.8.2016 Proběhla instalace nové sektorové antény na vysílači Čejč 1 pro lokalitu Východ. Nejedná se o obyčejnou anténu typu SXT nebo Nanostation jak můžete v této obci zahlédnout u konkurenčních vysílačů. Nainstalována byla kvalitní sektorová anténa Raytra v hodnotě cca 4x vyšší.

3. 26.8.2016 Proběhne instalace nových úzce směrových antén na vysílačích Nový Poddvorov a Čejkovice 1.  V případě Poddvorovu bude anténa určena pro klienty ze směru ulic Kostelní/Řádek, zde stávající sektorová anténa odbavuje už cca 50 klientů a je potřeba tok rozdělit pro 100% spolehlivost (ikdyž si zatím nikdo nestěžoval, ale myslíme dopředu a nechceme nic ponechat náhodě). V Čejkovicích ze směru Bílovická a Zámek/Pod Zámkem. (Zde si zatím také žádný klient nestěžoval, ale daný bod už odbavuje více než 140 klientů tak bude tok rozdělen stejně aby v budoucnu nedocházelo k poklesu rychlosti).   

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve