Newsletter 7/2016

1. 21.7.2016 byla finálně domluvena podoba akce výměny páteřního spoje přímo z optické přípojky do lokality Severo-Západ za licencovaný. Byla odeslána žádost na Český Telekomunikační úřad pro přidělení licence. Po přidělení bude zadána výroba spoje přední společnosti telco spojů Ceragon v Izraeli dle parametrů, které ČTU přidělí. Celá akce by měla být dokončena v průběhu Září. Po tomto kroku budeme navyšovat naši celkovou konektivitu do sítě internet na čtyřnásobek stávajícího stavu a proběhne navýšení rychlostí všech tarifů při zachování stávajících cen.

2. 22.7.2016 byl objednán nový páteřní spoj pro vysílač Mutěnice 2, ihned po dodání proběhne jeho instalace a výměna celého rack rozvaděče na daném bodě + upgrade záložního napájení a instalace nových vysílacích antén. (Instalace proběhne v horizontu 14dní).

3. Pořídili jsme nového pracanta, nejnovější profi dron DJI Phantom 4 včetně několika náhradních baterií, kdy budeme schopni z placu natočit více než 84min záběrů z ptačí perspektivy ve 4K rozlišení. Cena se vyhoupla na cca 55000Kč. Nicméně pořizování komerčních záběrů je legislativně opravdu neskutečně náročné a obnáší hodně povolení, průkazů a také hrazení povinného ručení daného dronu pro případ pádu a krytí škod... Celou tuto problematiku dlouhodobě sledujeme a bylo rozhodnuto, že nic nebude ponecháno náhodě... pokuty v případě provozování leteckých prací bez povolení jsou likvidační... Vše bude tedy vyřízeno pro splnění 100% legislativy zákonů v ČR.  Závěrečné zkoušky budeme skládat 11.8.2016 na letišti v Kladně.  Cena této akce aby vše bylo legislativně jak má být a mohlo být veřejně nabízeno komerčně se vyšplhala na cca 52000Kč.  Po tomto kroku bude spuštěn nový web, který bude zcela zaměřen na letecké práce a vše kolem.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve