Newsletter 6/2017

1.6.2017 byly zavedeny nové tarify pro bytové domy, kde je pod jednou střechou umístěno 4 a více koncových přípojek. (Ceny jsou zde totožné, ale rychlosti u jednotlivých tarifů cca dvojnásobné). Viz. ceník v sekci internet.

14.6.2017 byla finálně dokončena instalace všech aktivních prvků na novém příhradovém stožáru Mutěnice Bůdy. Včetně poslední verze záložního napájení pro případ výpadku elektřiny. Nebylo nic ponecháno náhodě a vše předimenzováno a provedeno na 110%, kapacita záložního napájení je v tomto bodě 90AH... více než kdekoliv jinde doposud. 

20.6.2017 byla na webu aktualizována sekce Galerie, přidáním fotografií na vysílačích, kde doposud žádné nebyly + proběhla aktualizace fotografií SP Škola + přidáno (Mutěnice 6 Stožár Bůdy).

30.6.2017 byl přepojen veškerý datový tok do Dubňan pro vysílač Dubňany 1 na nový profesionální spoj Racom RAy2 + Byla nainstalována nová uzcesměrová anténa pro dodávku konektivity na vysílač Dubňany 2.
(Tímto krokem se nám podařilo do Dubňan dostat kvalitu připojení srovnatelnou s místem optické přípojky, odezva na české servery je 5ms při jakémkoliv zatížení páteřního spoje).

Co nás trápí dlouhodobě tak jsou neplatiči... Někteří odběratelé si neuvědomují, že pokud nějakou službu odebírají tak ji také musí platit...  Po výzvě nedoplatku většinou následuje ujištění, že vše bude uhrazeno, ale i po měsíci/dvou se stále nic neděje...  Už nám s těmito případy dochází trpělivost... Jedná se o pár případů, které se neustále opakují...   Ale ve výsledku se bavíme už o pohledávkách v řádu cca 100000Kč. Mrzí nás to po tom co všechny instalace provádíme na 100% a zdarma + poskytujeme příjmovou anténu zdarma...  A pak se nám dostane od některých nezodpovědných klientů tohoto jednání...   V tomto směru zvažujeme další možné kroky i co se týče zveřejnění neplatičů veřejně... Nebude to dlouho trvat.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve