Newsletter 12/2016

1. Dne 10.12.2016 byl nainstalován nový páteřní spoj pro vysílač Mutěnice 2.  Zcela nové ''železo'' v naši síti, které doposud od tohoto výrobce nikde nasazeno nemáme.... Nyní jej budeme pečlivě sledovat a pokud bude vše v pořádku a fungovat dle dosavadních testů bude v přístím roce nasazen na další sekundární vysílače.  Dosavadní stav byl propustnost +-50Mbit a odezva 2-30ms dle toku dat... Po upgradu propustnost 200Mbit a odezva 2-10ms).
(Ping na seznam.cz a servery v ČR od koncových klientských přípojek je od tohoto momentu z tohoto vysílače stabilně 6-7ms při jakémkoliv datovém toku).

2. Byl vybudován stožár v průmyslovém areálu v Mutěnicích u výjezdu na Čejč/Čejkovice, který nyní poskytuje možnost připojení novostaveb kolem benzínové stanice, které doposud nemají viditelnost na žádný ani konkurenční vysílač díky aleji vzrostlých stromů v okolí a budově ZŠ+sousedící bytovce.  V minulosti jsme z těchto novostaveb měli několik požadavků o připojení, ale nebylo to technicky možné... Pokud nyní majitelé projeví zájem o připojení bude zde v řádu dnů vybudován vysílač Mutěnice 6. 

3. Začínáme projektovat možnost vybudování příhradového stožáru ve vinohradě nad oblastí sklepů Bůdy Mutěnice, kde je výhled na celou obec. Souhlas majitele pozemku máme přidělen. Nyní jen zbývá zhodnotit zda to bude výhledově rentabilní a k užitku... Tušíme že 100% ano. Datový tok ke koncovým uživatelům se neustále zvyšuje a tímto krokem by se nám podařilo výhledově uspokojit veškerou poptávku díky možnosti instalovat bez problémů další spoje hlavně na jednotlivé vysílače v dané obci a při jakémkoliv počasí.   U stávajícího stožárového systému na hlavním vysílači to není možné...  Nějaký prostor zde ještě máme, ale dle stavajícího vývoje bude v příštím roce vyčerpán a přístup na tento stožár při špatném počasí není možný díky prudké a težce přístupné střeše...

4. Rozšířená programová nabídka služby IPTV během Vánočních svátků.
Všichni uživatelé služby IPTV budou mít během Vánočních svátků zcela zdarma nabídku programů rozšířenou o stanice:

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve