Newsletter 1/2017

10.1.2017 vypověděla službu elektronika meteostanice Mutěnice. Nový kus k nám po 14 dnech dorazil a vyměna bude uskutečněna v řádu dnů ihned jak to počasí dovolí.

14.1.2017 byl modernizován vysílač Mutěnice 4. Proběhla kompletní výměna vnitřního rozvaděče včetně všech aktivních prvků a bylo nainstalováno záložní napájení, které zde doposud umístěno nebylo. + Byla přidána nová sektorová anténa včetně stínících prvků pro klienty z okolí všech ulic kolem prodejny COOP pro zkvalitnění poskytovaných služeb. Instalace byla těžká na namrzlé střeše a při sněhové chumelenici, kdy jsme mysleli na tolik věcí, že se zapomnělo datově připojit webkameru Mutěnice... Bude opět připojena v řádu dnů.

Čemu momentálně čelíme nejvíce v dosavadní historii celé naši sítě tak rekordní poptávkou o připojení koncových uživatelů, kdy se klienti ozývají v 90% se stejným požadavkem: (Dobrý den, nejsme spokojeni se stávajícím připojením už několik dní nejde vůbec/nebo strašně kolísá a stávající poskytovatel náš problém nijak neřeší/řešit očividně nechce ani po urgenci...).  Snažíme se uspokojit poptávku jak můžeme. Proto děkujeme za pochopení... Příroda je proti nám momentálně o krok napřed...  Ale pevně věříme, že už to dlouho trvat nebude, kdy se to zlomí a bude vše jak má být ze dne na den :-)

Kapacity na páteřních spojích k hlavním Vysílačům máme stále dostatek s velkou rezervou díky tomu, že se vše budovalo s výhledem do budoucna a patřičně naddimenzovalo a na ničem nešetřilo, ale pomalu a jistě už potřebujeme modernizovat některé stávající vysílače pro 100% spojení (Lastmile) ''od vysílače k uživateli'' některé úzce sektorové antény již odbavují více než 40 klientů a je to potřeba zredukovat více směrovýma.  Vše máme nachystáno a naplánovano... Jenom to počasí je stále proti nám...  Ihned jak se budou teploty pohybovat nad cca +4°C rozjedeme to v plné parádě.  A bude toho hodně.. na několik měsíců máme vystaráno... Nečeká nás jenom výměna antén, ale také budování nových stožárových systémů, které budou patřičně dimenzovány do budoucna.  Tento rok bude pro nás v tomto zlomový...

Při instalaci klientských přípojek dáváme klientům na výběr možnost napájecího trafa...: Zdarma trafo, které výrobce k anténám dodává..  Nebo lepší (kvalitnější), které zároveň jednotku i chrání proti elektrostatickému přepětí při bouřce...  Minulé zásoby byly vyčerpány tak byly v tomto měsíci nakoupeny nové nákladem 200ks = 41000Kč.  

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

731 377 774 Pokud se nedovoláte nezoufejte, ihned jak to bude možné zavoláme zpět.

info@dizi.cz Na e-mail se snažíme odpovídat co nejdříve